Wonderland
Cao!
Dobrodosao/la na Wonderland forum.
Registruj se, pisi i uzivaj (:
Pozdrav od Admin Tima
Wonderland
Cao!
Dobrodosao/la na Wonderland forum.
Registruj se, pisi i uzivaj (:
Pozdrav od Admin Tima
Wonderland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wonderland


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zaključne ocene

Ići dole 
+8
Zoe.
Amyicha
flawlessbrunette♥
Jebeno čudovište
I'm number 4
Angel^^
Daxx.
M. <3
12 posters
AutorPoruka
M. <3
Administrator
Administrator
M. <3


Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyNed Jun 19, 2011 9:24 pm

Pa, čim ste prošli?
Nazad na vrh Ići dole
Daxx.
Administrator
Administrator
Daxx.


Broj poruka : 90
Datum upisa : 13.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyNed Jun 19, 2011 9:27 pm

Vr. dobra.
Nazad na vrh Ići dole
https://wonderland.forumsr.com
M. <3
Administrator
Administrator
M. <3


Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyNed Jun 19, 2011 9:29 pm

odlična Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angel^^
Devil.From.Hell
Devil.From.Hell
Angel^^


Ribe Mačka
Broj poruka : 50
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 25
Lokacija : Wonderland (:

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyNed Jun 19, 2011 9:32 pm

Odličan ja mislim.
Nazad na vrh Ići dole
M. <3
Administrator
Administrator
M. <3


Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyNed Jun 19, 2011 9:49 pm

misliš xD
Nazad na vrh Ići dole
I'm number 4
Novi Član
Novi Član
I'm number 4


Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 9:39 am

Vr.dobra Smile
Nazad na vrh Ići dole
Jebeno čudovište
Moderator
Moderator
Jebeno čudovište


Jarac Pacov
Broj poruka : 122
Datum upisa : 20.06.2011
Godina : 27
Lokacija : Espoo,Finland

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 10:37 am

Odlična. Razz
Nazad na vrh Ići dole
flawlessbrunette♥
Novi Član
Novi Član
flawlessbrunette♥


Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 10:55 am

odlcino^^
Nazad na vrh Ići dole
Amyicha
Novi Član
Novi Član
Amyicha


Broj poruka : 104
Datum upisa : 20.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 2:16 pm

nedovoljan :S
Nazad na vrh Ići dole
M. <3
Administrator
Administrator
M. <3


Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 6:00 pm

to
Nazad na vrh Ići dole
Amyicha
Novi Član
Novi Član
Amyicha


Broj poruka : 104
Datum upisa : 20.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 8:22 pm

zašto to? ahaha xD
Nazad na vrh Ići dole
Angel^^
Devil.From.Hell
Devil.From.Hell
Angel^^


Ribe Mačka
Broj poruka : 50
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 25
Lokacija : Wonderland (:

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 8:24 pm

Iz kojih i koliko predmeta si pala :O
Nazad na vrh Ići dole
Amyicha
Novi Član
Novi Član
Amyicha


Broj poruka : 104
Datum upisa : 20.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 8:28 pm

iz 6... matematika, fizika, osnove, geografija i hrvatski. geografiju me nije htio pitat jer sam kasnila na sat -.-'.. inače sam 2. razred
Nazad na vrh Ići dole
flawlessbrunette♥
Novi Član
Novi Član
flawlessbrunette♥


Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 8:30 pm

I biti ces opet,XD
Iskreno,meni to nije jasno ...ok ak imas poteskoca u razvoju,retard si i to...al ak imas zdrav mozak kako nekog nije briga za buducnost i ne da mu se biti 2 sata na stolici i nauciti posteno :O Ko da ucite atomsku fiziku il gradite atomsku bobmu
Nazad na vrh Ići dole
Amyicha
Novi Član
Novi Član
Amyicha


Broj poruka : 104
Datum upisa : 20.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 8:46 pm

da... ne nije to ni do razvoja ni do toga da je teško. to sam i ja mislila u tvojim godinama. ali kada si u takvoj školi kao mojoj. i vidiš šta ostali rade i ti dolaziš u napast da to radiš i desi ti se šta se i meni desilo. em sam dobila opomenu pred isključenje zbog neopravdanih, em sam više bila vani nego doma za vrijeme škole i sve ti dođe na naplatu. jednostavno sam govorila ima vremena za učenje, ali nikada nema, samo ja toga nisam bila svjesna. da imam nekih poteškoća ne bi bila u toj školi u kojoj sam, jer je jedna od najtežih pa možda čak i najteža zbog struke. a inače treba mi da dva do tri puta pročitam lekciju i to je to. samo mene je teško natjerati kada mi se nešto neda. ove godine mi se ništa nije dalo. više sam bila u kafiću nego na nastavi i to ti je sve. profesori su uzeli pik na mene... a pošto si ti osnovna tebi je puno lakša jer uvijek imaš iste predmete, a malo kada se i profesori mijenjaju zar ne? a mi svake godine bar dva nova dobijemo dva stara gubimo pa čak do tri četiri. isto tako i s predmetima, dolaze sve teži i teži. i ja sam mislila da ću se izvući jer sam jedina cura. pff ništa od toga. i još te stresne situacije s dečkima kako odrastaju izgubiš volju za životom. eto to ti je sve. naravno da je mene briga za budućnost. ali jednostavno cijelo objašnjenje ti je ovdje. i nije mi ni malo drago zbog situacije. dođe mi da se pokopam kad shvatim šta sam napravila. ali sama sam si kriva. i sada jedem kašu koju sam si sama skuhala
Nazad na vrh Ići dole
flawlessbrunette♥
Novi Član
Novi Član
flawlessbrunette♥


Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 8:51 pm

Pa,moja mama predaje u srednjoj skoli,profesorica je vec 17 godina i mogu reci da znam kako je jer je donosila svatsa iz srednje...i lekcije i svoje planove,i iskreno,kada mama ima instrukcije,ja cesto znam pitanja koja ona postavlja na instrukcijama
Da,to ovisi ocito i o osobi,XD ja nisam inace takva...A i nevjerujem da cu biti.
Uglavnom,sretno druge godine,i pamet u glavu,XD
Nazad na vrh Ići dole
Amyicha
Novi Član
Novi Član
Amyicha


Broj poruka : 104
Datum upisa : 20.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 8:53 pm

eh i ja sam to rekla u tvojim godinama. nikada ne planiraj ništa. jer inače ne ide kako treba, sam uči i idi dalje. da u srednjoj školi imaš svega za vidjeti. vjeruj mi. mi se nekada sami sebi smijemo jer pišemo takve gluposti. a šta ti mama predaje? hvala na poželjenoj sreći. hahaha a nema mi druge nego pamet u glavu xD
Nazad na vrh Ići dole
flawlessbrunette♥
Novi Član
Novi Član
flawlessbrunette♥


Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 8:55 pm

Hrvatski jezik,XD
Kad si bila u mojim godinama,kao da je to bilo prije 2o godina,XD to je bilo prije 2 godine,XD
Ali ja osobno se nadam da cu i dalje sljediti onu: ako se sad mucim,biti ce mi ljepse u buducnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Amyicha
Novi Član
Novi Član
Amyicha


Broj poruka : 104
Datum upisa : 20.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyPon Jun 20, 2011 8:58 pm

a-a to je bilo prije 4 godine :DDD ahahaha a meni je to daleko jbg. osjećam se staro kad vidim da vas ima dosta mlađih od mene. nemoj mi zamjeriti. ja to volim tako reć Wink... a da tu se sigurno nagleda svega
Nazad na vrh Ići dole
Zoe.
Dizajner
Dizajner
Zoe.


Ovan Bizon
Broj poruka : 41
Datum upisa : 20.06.2011
Godina : 27
Lokacija : Tadzikistan. ;)

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyUto Jun 21, 2011 7:38 pm

Vrlo dobra u pm. -.-''
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/JustSany
AngelInTheNight ^^
Novi Član
Novi Član
AngelInTheNight ^^


Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptySre Jun 22, 2011 4:25 pm

Odlicna-5.00 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
xx One X xx
Novi Član
Novi Član
xx One X xx


Blizanci Ker
Broj poruka : 79
Datum upisa : 21.06.2011
Godina : 29
Lokacija : In Bill's arms,on the dark side of the sun

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptySre Jun 22, 2011 4:29 pm

Vr.dobra...ali sam savim zadovoljna,s obzirom da idem u gimnaziju xD
Nazad na vrh Ići dole
Stabalce
Novi Član
Novi Član
Stabalce


Broj poruka : 40
Datum upisa : 22.06.2011

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptySre Jun 22, 2011 11:54 pm

3,0666

True story.
Nazad na vrh Ići dole
Obessed.with.Rafa{♥}
Novi Član
Novi Član
Obessed.with.Rafa{♥}


Ribe Tigar
Broj poruka : 34
Datum upisa : 03.07.2011
Godina : 26
Lokacija : Over the rainbow

Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene EmptyNed Jul 03, 2011 8:36 am

Sve petice ^^
5,0
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zaključne ocene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaključne ocene   Zaključne ocene Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zaključne ocene
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wonderland :: Our life :: Zatv...Škola-
Skoči na: